Jakuzi Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar Nelerdir? - Jakuzi Center

Jakuzi Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Teknolojik unsurlarıyla duş almayı daha verimli ve sağlıklı bir hale getiren jakuziler, insanların rahatlıkla kullanabileceği boyutlarda yapılır. Tabi ki ölçülerine göre fiyatlandırma seçenekleri de değişmektedir. Birçok jakuzi modeli iç ve dış mekan olarak farklı şekillerde üretilir. Dış mekana kurulacak olan jakuziler hava şartlarına direnç gösterebilmesi için dayanıklı malzemelerden yapılır. Ayrıca bahçe, teras ve balkon gibi geniş alanlar için daha büyük jakuzi modelleri tercih edilir. Bu nedenle fiyatlar iç mekana göre biraz daha farklılık gösterebilir. Her işletme veya ev sahibi kendisi için en şık jakuziyi ister. Üretilirken kullanılan tasarım detayları, ortama karakteristik detaylar katabilir. Örneğin ahşap kaplama bir jakuzi, bahçeyle iyi bir uyum sergileyebilir. Lüks bir börünüm için de tasarımsal özellikler fiyatlarda farklılıklar yaratabilir.

 

Jakuzi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

 

Jakuziler, bir veya birden fazla kişinin kullanımı için tasarlanabilir. Çekirdek aileler için üç kişilik bir jakuzi, fiyatlarda önemli bir etkendir. İçerisinde yer alan oturma, uzanma bölümleri ve baş yastığı konfordan ödün vermeyenlerin tercihidir. Ürünlerde bulunan jet sayısı, masaj hissiyatını artırdığı gibi suyun basıncınıda dengelemektedir. Jet sayısına göre fiyatlarda da farklılıklar görülebilir. Ses ve hoparlör sistemi ise jakuzide keyfi bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Daha lüks modellerde manuel ayarlama butonları ve Whirpool Terapi sistemi dikkat çekmektedir. Manuel butonlar zahmetsiz kullanım sunarken terapi sistemi de kas ve eklem rahatsızlıklarını tedavi etmek için tercih edilir.Bir jakuzi günlük hijyeni sağlamanın yanı sıra özellikleriyle bir şifa kaynağı olabilir. Doğru tercih ve konumlandırmayla evinizde rahatlığı hissedebilirsiniz. Dijital ekran, dokunmatik butonlar, Led aydınlatma ve kumandalı ısıtma seçenekleri seçebileceğiniz jakuzi modellerinde yer almaktadır. İşletmenize ve ortamınıza uygun bir model konusunda kararsızsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Etiketler: jakuzi, çift kişilik jakuzi, otel jakuzi, bungalov jakuzi, jakuzi fiyatları, jakuzi özellikleri, jakuzi modelleri, çift kişilik jakuzi özellikleri, çift kişilik jakuzi modelleri
Haziran 23, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR