Otel ve Bungalov İşletmelerinize Nasıl Değer Kazandırırsınız? - Jakuzi Center

Otel ve Bungalov İşletmelerinize Nasıl Değer Kazandırırsınız?

 

Yaz mevsiminin etkisiyle Dünya'nın dört bir yanından insanlar yılın stresini ve yorgunluğunu atmak için tatile çıkıyor. Turizm sektörünün hareketli geçtiği bu dönemde, işletmeler için müşteri memnuniyeti oldukça ön plana çıkmaktadır. Hiçbir işletme sahibi bu dönemin kötü geçmesini istemez ve devamlı müşteri sirkülasyonu yaratmak için yenilikler peşinde koşar. Peki Jakuzi Center  ile otel ve bungalov işletmeleri kendilerine nasıl değer kazandırırlar?

Jakuziler turizm sektöründe hızla yayılarak önemli bir hale gelmiştir. Rezervasyon yaptırmak isteyen misafirleriniz için bir öncelik olmuştur. Konaklama da verdiğiniz hizmetlere jakuziler de eklendiğinde artan talep ve yoğunluğun farkına varacak ve güzel geri dönüşler alacaksınız.

 

Jakuzi Nedir?

 

Otelinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz jakuziler çeşitli ölçü ve modellerle (asimetrik, dikdörtgen ve yuvarlak) birçok yere uyum sağlamakla kalmaz, form ve renkleriyle bulunduğu ortama farklı ambiyanslar katar. Jakuzilerinizi otelinizin tarz ve dekorasyonuna uygun olacak onlarca renk seçeneği vardır. Gönderim öncesi testlerden geçen ve kolay kurulumu olan jakuzilere otel, tinyhouse ve bungalov projelerinizde yer vererek işletmenize olan talebi arttırabilirsiniz. Jakuziler %100 dökme akrilikten üretilmiş olup yıllar boyunca renk atması yaşamaz ve içine doldurduğunuz sıcak suyu yaklaşık 50 dakika koruyarak müşterilerinizin kendini iyi hissetmesini sağlar. Doğal olarak bu durum işletmenize güzel değerlendirmeler katar. 

İşletmenizin iç mekanında kullandığınız jakuzi modellerinin yanı sıra bahçe ve teraslarında yer verebileceğiniz büyük ölçüleri ve içerisine koyduğunuz suyu ısıtmalarıyla dikkat çeken dış mekan ısıtmalı spa jakuzilerle de değer kazanmasını sağlayabilir, müşterilerinizin gerçek anlamda bir hidroterapi deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. 

 

Isıtmalı Dış Mekan Spa Jakuzi Nedir (Hottub) ?

 

Jakuzilerin aksine suyu ısıtma ve temizleme özelliği bulunan, Avrupa ülkelerinde Hottub olarak tanınan sağlık ve eğlence ürünleridir. Bu jakuzilerin akıllı cihazlarınız üzerinden Amerikan Balboa işletim sistemiyle beraber Dünya'nın her yerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde misafirleriniz odalarından ayrıldıktan sonra, yerinizden kalkmaya gerek duymadan spa jakuzilerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bluetııth müzik sistemiyle beraber müzik zevkiniz size eşlik ederken bu sayede oteliniz Avrupa üzerinden gelen misafirlerinizin ilk tercihi olacaktır. Suyun kendini temizleme özelliği sayesinde normal jakuzilerin aksine suyu 4-5 ayda bir değiştirebilirsiniz. Elektrik sarfiyatı olarak da tasarruflu olan spa jakuziler ısıtıcı ve filtrasyon devredeyken düşük maliyetli bir enerji harcar. İşletmenizi öncelikli tercih sebebi yapacak dış mekan ısıtmalı spa jakuziler, sağlık ve eğlenceyi birleştiren harika cihazlardır.

Etiketler: otel, bungalov, işletme, değer kazanma, jakuzi, spa jakuzi, hottub, turizm,
Temmuz 04, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR