Otel ve Bungalovlara Özel Jakuzi Modelleri Nelerdir? - Jakuzi Center

Otel ve Bungalovlara Özel Jakuzi Modelleri

Otel ve bungalovlar, insanların huzur bulmak için tatil bölgelerinde konakladığı mekanlardır. Bu mekanlar, çevrenin doğal güzellikleri ve imkanlarıyla insanın yıl boyunca biriktirdiği stresi atmasını sağlıyor. Ruhsal sıkıntıların doğa ile arındırılmasının yanı sıra fiziksel yorgunluğun da atılması önem taşır. Bu nedenle bu tarz mekanlarda jakuziler ön plana çıkar. Oteller ve bungalovlara yerleştirilecek jakuzilerin konumu çok önemlidir. Otellerde manzarayı gören alanlar konumlandırılan jakuziler, hem ruhsal hem fiziksel dinlenme sunabilir. Bungalovlar içinse daha çok dış mekanlar tercih edilir. Dış mekan jakuzileri, bol oksijenin bulunduğu doğayla iç içe olmanıza imkan tanır. Günümüz teknolojisi geliştiği için artık jakuzilerde ses sistemleri yer almaktadır. Bu nedenle otele dinlenmek için gelen ziyaretçilerin tüm modern imkanlardan yararlanabilmesi, işletme prestijine değer katar.

Hangi Modeller Tercih Edilmeli?

Kesin olarak karar verebilmek için ortamın ve çevrenin özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Dar alanlar için yuvarlak modeller seçilebilir. Ayrıca kalabalık hizmet veren odalar için çift kişilik jakuziler avantaj sağlar. Oturma, sırtı yaslama ve yastıkla başı destekleme imkanı veren ürünler, jakuziden tam anlamıyla yararlanma şansı verir. Ahşap tasarıma sahip modeller ise doğayla iç içe olan bungalovlarla mükemmel uyum sağlar. Bu tür mekanlarda tatil yapacak ziyaretçilerin çocuklarını da düşünerek bebek jakuzileri işletme içine yerleştirilmelidir. Bahçe için tercih edebileceğiniz 4, 5, 6, 7 ve 8 kişilik dış mekan ısıtmalı spa jakuziler, kabalalık ailelerin memnuniyetini artıracaktır. Seçilecek ürünlerde jet sayısı ne kadar fazla olursa hidroterapinin yararları daha iyi hissedilebilir. Çünkü basınçlı su hava ile karıştırılarak küvete aktarıldığı için jet sayısının fazlalığı vücudun birçok yerine masaj yapabilecektir. Sırt, boyun, bacak ve ayaklara odaklanabilen jetler, tüm kasları kısa sürede dinlendirebilme özelliğine sahiptir.

 

 

Etiketler: jakuzi, çift kişilik jakuzi, otel jakuzi, bungalov jakuzi, jakuzi fiyatları, jakuzi özellikleri, jakuzi modelleri, çift kişilik jakuzi özellikleri, çift kişilik jakuzi modelleri
Haziran 11, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR