%100 Dökme Akrilik Jakuzi Çeşitleri - Jakuzi Center

dökme akrilik jakuzi çeşitleri, dökme akrilik jakuziler, dökme akrilik jakuzi modelleri, %100 dökme akrilik jakuzi çeşitleri

Son yıllarda spa ya da otel gibi alanlarda değil evlerde de sıklıkla tercih edilmeye başlayan jakuzi birçok maddeden imal edilmektedir. Bu hammaddelerin çeşidi ve kalitesi aynı zamanda jakuzilerin de kalitelerini ve görünüşlerini belirlemektedir. Jakuzi çeşitleri içinde en sık tercih edilenleri ise %100 dökme akrilik jakuzi çeşitleri olmaktadır. 

Dökme akrilikten imal edilen jakuziler diğer jakuzilere göre birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Jakuzi modellerinin tamamında uygulanabilen dökme akrilik işlemi ile ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir jakuzi modeli bulabilirsiniz. 

Dökme Akrilik Jakuzi Modelleri

Dökme akrilik jakuzi modelleri arasında hem dikdörtgen hem de oval şekilleri bulmak mümkün olmaktadır. Bunun yanında tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile de hem banyolar hem de yatak odaları için son derece uygun olmaktadır. Dökme akrilik jakuzi modelleri  farklı ebat seçeneklerini de sunduğu için alanın geniş ya da dar olması fark etmez. Tüm bunların yanında farklı renk seçenekleri sunması sayesinde de zevkinize ve dekorasyonunuza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. 

Dökme Akrilik Çeşitlerinin Avantajları

Dökme akrilik çeşitleri bu kadar çok tercih edilmesinde kullanıcılarına sağlamış olduğu çok önemli avantajlar kilit rol oynamaktadır.

 

Renk Değişimi Olmaz

Dökme akrilik jakuziler imalat aşamasında cam kalıplara dökülmektedir. Bu sebeple de yüzeyleri tamamen pürüzsüzdür. Bunun yanında kalıba dökme aşamasında herhangi bir madde de eklenmez. Daha sonrasında hazırlanan levhalar ile istenilen özellikte dökme akrilik jakuzi modelleri oluşturulur.

Dökme akrilik jakuzi çeşitlerinin tamamen pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasından dolayı da kir tutmazlar. Kir tutmayan yüzey kolay temizlenmesinin yanı sıra jakuzilerde çok sık rastlanan sararma gibi durumlar oluşmaz. Bunun yerine içinde plastik bulunan jakuzileri tercih ederseniz kısa süre içinde bazı bölgelerinde sararmalar ile karşılaşabilirsiniz. Dökme akrilik jakuzi modelleri ise uzun yıllar boyunca ilk günkü beyazlıklarını ve parlaklıklarını korurlar. 

 

Koku Yapmaz

Yapım aşamasında ki inceliklerinden dolayı dökme akrilik jakuzi çeşitleri üzerinde kirlerin birikmesine izin vermediği için aynı zamanda koku oluşumunu da önlemiş olur. Bu sebeple de dökme akrilik jakuzi modellerinin en hijyenik jakuzi modelleri olmaktadır. İçeriğinde plastik bulunmamasından dolayı da bakteri oluşumunun da önüne geçmektedir.

 

Sesi Emer

Dökme akrilik jakuzi çeşitlerinin bir diğer avantajı ise motorun çalışma esnasında çıkarmış olduğu sesi emmesidir. Bu sayede çok daha sessiz ve huzurlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

 

Suyun Sıcaklığını Korur

Eğer termostatı olmayan bir jakuzi kullanıyorsanız o zaman tercihinizi mutlaka dökme akrilik modellerinden yana kullanmalısınız. Çünkü bu jakuziler suyun daha geç soğumasını sağlamaktadır. Bu sayede enerji tasarrufuda sağlanır. 

Etiketler: dökme akrilik jakuzi çeşitleri, dökme akrilik jakuziler, dökme akrilik jakuzi modelleri, %100 dökme akrilik jakuzi çeşitleri
Ağustos 23, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR