Jakuzi Keyfi ile Rahatlama Gerçekten Mümkün Mü? - Jakuzi Center

Jakuzi Keyfi ile Rahatlama Gerçekten Mümkün Mü

Kişisel bakımın modern adı olan jakuziler, sahip olduğu teknolojiler ile insan vücuduna masaj yapabiliyor. Farklı ebatlarda ve özelliklerde tasarlanan bu ürünler, üzerlerinde yer alan ısı butonlarıyla konforu kişiselleştirmenize imkan verir. Sabit veya değişken sıcaklık ayarlarıyla cildiniz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Jakuziler, içerisinde su püskürten ve jet adı verilen mekanizmalara sahiptir. Bu mekanizmalar havayı ve suyu karıştırır. Böylelikle suyu çalkalayarak vücudun çeşitli bölgelerine iter. Jet sayısı ve konumlandırması da önem taşır. Örneğin sırt ve boynun yerleştirileceği alanlara entegre edilen jetler, bu bölgedeki ağrıları dindirebilir. Alttaki ve kenarlardaki jetler, farklı boyutlarda tasarlanır. Bu büyüklükler daha hafif veya yüksek güçte su püskürtebilir. Güçlü su püskürtme özelliği olsa da basınç dengelemesiyle cildinize zarar vermez.

Jakuzi Nasıl Rahatlatır?

Jakuziler suyun iyileştirici gücünü teknolojiyle birleştirerek hidroterapi sağlar. Bunun yanı sıra su sesiyle zihninizi ve ruhunuzu da dinlendirir. Ürünlerin en çok kullanım yeri banyolardır. Fakat manzarası güzel bir alana konumlandırıldığı takdirde suyu ve doğayı bütünüyle hissedebilirsiniz. Oval, dikdörtgen ve asimetrij tasarımlara sahip jakuziler, keyifli vakit geçirerek eğlenmenizi sağlar. Modellerin iç tasarımları da vücut ergomonisine özeldir. Oturma ve uzanma bölümleri, jakuziyi rahat ettiğiniz şekilde kullanmanıza olanak verir. Sıcak su ve jetler sayesinde kasları gevşeterek günün yorgunluğunu atmanızı kolaylaştırır. Ayrıca kan dolaşımını dengeleyerek kalp sağlığını korur. Kas ağrılarını en aza indirerek güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Bir başkasına ihtiyaç duymadan tüm kaslarınıza masaj yapan jakuziler, gerginliği ve stresinizi alır. Gözlerinizi dinlendirmek içinse ışıkları kapatarak jakuzinin renk değiştiren LED ışıklarına kendinizi kaptırabilirsiniz. Siz de ortamınızı yeni nesil jakuzilerle donatarak daha önce yaşamadığınız rahatlamayı hissedebilirsiniz.

.

 

 

Etiketler: jakuzi, çift kişilik jakuzi, otel jakuzi, bungalov jakuzi, jakuzi fiyatları, jakuzi özellikleri, jakuzi modelleri, çift kişilik jakuzi özellikleri, çift kişilik jakuzi modelleri
Haziran 29, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR