Kullanışlı Bir Jakuzi Nasıl Olmalı? - Jakuzi Center

Kullanışlı Bir Jakuzi Nasıl Olmalı?

Jakuzinin kullanışlılığı, en başta Jakuzinin yeri, konumu, ölçüsü ve benzeri ile başlar. Bunun için Jakuziye sahip olmadan önce adım adım Jakuzi seçimi ve konumlandırılması sağlanmalıdır. Jakuzi istediğiniz banyo, oda, balkon ya da bahçe neresiyse orada ölçülendirme yapılması gerekir. Buna uygun olarak ürün seçimi yapılmalı, küvet modeline karar verilmeli, tesisat planlanmalı ve spesifik Jakuzi özelliklerine karar verilmelidir. Bazı küçük kuralları sıralarsa, bu süreci daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Jakuzi ölçüleri

Her zaman ilk iş ölçülendirmedir. Örneğin, banyonuza büyük gelecek bir seçim yaptığınızda, oldukça rahatsız edici olabilir. Çünkü alanda rahat hareket edemez hale gelirsiniz. Bu da tercih ettiğimiz bir durum değildir.

Banyonun Şekline Göre

Banyonuzun şekli, mevcut tesisatı ve klozet, lavabo gibi diğer unsurların konumları Jakuzinin seçiminde de önemlidir. Bunlara uygun olarak farklı şekiller seçilebilir. Büyük bir banyoda bağımsız küvet dahi tercih edilebilirken, dar bir banyoda köşe modeller uygun olabilir.

Kaç kişilik?

Jakuzilerin büyüklükleri, kişi sayısı ile oranlanır. Tek ya da çift kişilik modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil. Özellikle bağımsız küvetler ile tasarlanan bahçe Jakuzi modellerinde kişi sayısını daha da artırmak mümkündür. Böylece keyifli zaman geçirilebilecek bir alan tasarlanır. Dış mekan jakuzi modelleri ayrıca incelenebilir. Kişi sayısı bu aşamadan oldukça geniş çeşitliliğe sahip…

Dökme Akrilik

Jakuzilerde üretim malzemesi önemlidir. Çünkü ürünün sağlamlığı da ömrü de buna bağlıdır. Abs katkılı akrilik olarak tanımlanan malzeme, zaman içerisinde kılcal çatlaklara sebep olduğu için pek tercih edilmezken, dökme akrilik çok daha uzun ömürlüdür. Üstelik bu uzun ömrü boyunca görünümünde bozulmalar ile canınızı sıkmaz. Kısacası daha kalitelidir.

Bütçe Dostu

Jakuzi ya da dünya genelinde yaygın adı ile Hot tub, çeşitli bütçelere uyacak şekilde çeşitleniyor. Hem büyüklüğü, hem malzemesi, hem de modeli fiyatın farklılaşmasını sağlıyor. Buna karşın bugün hemen hemen her bütçeye uygun Jakuzi modeli mevcut. Yani artık Jakuzi için, lüks tanımlaması yapmak çok da doğru değil. Siz de bu imkâna sahip olabilirsiniz.

Etiketler: Jakuzi ölçüleri, jakuzi, çift kişilik jakuzi, jakuzi fiyatları, jakuzi modelleri, jakuzi fiyatları
Ağustos 01, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR